#YeniNeslinYanındayız

YENİ NESİL BİR SPONSORLUK HİKAYESİ

Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin işlem platformu BtcTurk, ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası'nda temsil edecek Kadın ve Erkek Milli Futbol Takımlarının ana sponsoru oldu. BtcTurk, dünyada bir ilki daha gerçekleştirerek önemli bir sponsorluğa imza attı.

YENİ DÜNYA YENİ DEĞER

Cengiz Ünder, İngiltere'de, BtcTurk | PRO tüm dünyada! Türkiye'den doğan dünyaya açılan iki değer, Cengiz Ünder ve BtcTurk bir arada.

YENİ NESİL MİLLİ TAKIM OYUNCULARI!

Dünyanın dört bir yanında kulüp takımlarının formalarını giyen futbolcularımız, milli forma ile tek çatı altında buluşuyor!

BTCTURK
BİZİM ÇOCUKLAR'IN YANINDA!

Türkiye'yi Bitcoin'le tanıştıran Bitcoin ve kriptopara işlem platformu olarak yeni nesil sporcularımızın yeni nesil sponsoru olduk.

BU GURUR HEPİMİZİN

Erkek Futbol Milli Takımımız, 2021'de düzenlenecek Avrupa Şampiyonası vizesini aldı! Kadın Futbol Milli Takımımız ise elemelerde, EURO 2022'ye katılmak için mücadele ediyor!

#Sonu Kupa Olsun - Bu Gurur Hepimizin

ŞENOL GÜNEŞ KRİPTOMETRE'DE

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kriptometre'de Ebru Baki'nin sorularını yanıtladı.

SONU ÖDÜL OLSUN

Soruyu bil, imzalı forma kazanma şansı yakala!

VOLE kanalında pazar günleri saat 13.00'te yayınlanacak yarışmada izleyici sorusunu doğru cevaplayanlar arasından bir kişi, imzalı milli takım formasının sahibi oluyor.

VOLE'yi takip et, imzalı milli futbol takımı forması kazanma fırsatı yakala!

VOLE 1. BÖLÜM

BtcTurk sponsorluğunda, VOLE YouTube Kanalı'ndaki Millî Takımlar Özel Bilgi Yarışması Sonu Ödül Olsun başladı!

Irmak Kazuk'un moderatörlüğünde; Ali Ece, Ilgaz Çınar ve Mustafa Demirtaş'ın büyük ödül için mücadele verdiği ve bir şanslı seyircimizin de imzalı milli futbol takımı forması kazandığı ilk bölümü izleyebilirsiniz.

VOLE 2. BÖLÜM

BtcTurk sponsorluğunda, VOLE YouTube Kanalı'ndaki Millî Takımlar Özel Bilgi Yarışması Sonu Ödül Olsun'un ikinci bölümü yayınlandı!

Irmak Kazuk'un moderatörlüğünde; Uğur Karakullukçu, Ceyhun Yılmaz ve Onur Tuğrul'un büyük ödül için mücadele verdiği ve bir şanslı seyircimizin de imzalı milli futbol takımı forması kazandığı ikinci bölümü izleyebilirsiniz.

VOLE 3. BÖLÜM

BtcTurk sponsorluğunda, VOLE YouTube Kanalı'ndaki Millî Takımlar Özel Bilgi Yarışması Sonu Ödül Olsun'un üçüncü bölümü yayınlandı.

Irmak Kazuk'un moderatörlüğünde; Serdar Ali Çelikler, Mehmet Ayan ve Batuhan Hınçal'ın büyük ödül için mücadele verdiği ve bir şanslı seyircimizin de imzalı milli takımlar forması kazandığı üçüncü bölümü izleyebilirsiniz.

VOLE 4. BÖLÜM

BtcTurk sponsorluğunda, VOLE YouTube Kanalı'ndaki Millî Takımlar Özel Bilgi Yarışması Sonu Ödül Olsun'un dördüncü bölümü yayınlandı!

Irmak Kazuk'un moderatörlüğünde; Hikmet Karaman, Nihat Kahveci, Serkan Akkoyun'un büyük ödül için mücadele verdiği ve bir şanslı seyircimizin de imzalı milli futbol takımı forması kazandığı ikinci bölümü izleyebilirsiniz.

VOLE'NİN EN EĞLENCELİ ANLARI

BtcTurk sponsorluğunda, VOLE YouTube Kanalı'ndaki Millî Takımlar Özel Bilgi Yarışması Sonu Ödül Olsun'un en eğlenceli anları yayınlandı!

Irmak Kazuk'un moderatörlüğünde; konukların büyük ödül için mücadele verdiği şanslı seyircilerimizin de imzalı milli takımlar forması kazandığı bölümlerin en eğlenceli anlarının derlemesini izleyebilirsiniz.