2022 Temmuz Ayında En Çok Okunan 5 İçerik - BtcTurk | PRO

Bitcoin ve kriptopara dünyasındaki her şeyin tek bir yerde olduğu BtcTurk Bilgi Platformu’nda, BtcTurk | PRO kullanıcılarının Temmuz ayında en çok okuduğu içerikleri bu yazıda bulabilirsiniz.

1) Limit ve Stop Emirler Nasıl Kullanılır?

Geçtiğimiz ay olduğu gibi bu ay da, BtcTurk | PRO’da alım satım yaparken kullanılabilen limit ve stop emirlerin çalışma rehberi en çok okunan Bilgi Platformu içeriği oldu.

2) Kriptoparalarda Hacim Nedir?

Kriptoparalardaki işlem hacminin ne olduğu ve işlem hacminin kriptoparaları nasıl etkilediğini anlatan “Kriptoparalarda Hacim Nedir?” içeriği Temmuz ayının en çok ziyaret edilenleri arasında yerini aldı.

3) Kriptoparalarda Dolaşımdaki Arz ve Toplam Arz Nedir?

Kriptoparalardaki arz türleri ve arz türlerinin birbirinden farklarının yer aldığı “Kriptoparalarda Dolaşımdaki Arz ve Toplam Arz Nedir?” içeriği, Temmuz ayında kullanıcıların ilgi duyduğu bir konu oldu.

4) Stagflasyon Nedir?

Stagflasyon terimi ve stagflasyona sebep olan etkenlerin yer aldığı “Stagflasyon Nedir?” içeriği, Temmuz ayında birçok kullanıcı tarafından incelendi.

5) Black Swan Event (Siyah Kuğu Olayı) Nedir?

Siyah kuğu ile kriptopara piyasası arasındaki bağlantıyı biliyor muydunuz?
Siyah Kuğu Teorisi ve bu teeorinin piyasalara etkilerinin yer aldığı “Black Swan Event Nedir?” içeriği, en çok okunanlar arasında yerini aldı.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery
BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat