BtcTurk | PRO Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

BtcTurk | PRO uygulamasının tüm detaylarını açıklayan yazılı ve videolu bir kullanım kılavuzu hazırladık.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasının kullanımı konusunda tüm merak ettikleriniz bu videoda!

BtcTurk | PRO mobil uygulamasının kullanımı konusunda tüm merak ettikleriniz bu videoda! 
ÖNEMLİ UYARI: BtcTurk | PRO mobil uygulaması, Android işletim sistemli cihazlar için Google Play mağazasında BTCTurk, iOS işletim sistemli cihazlar için Appstore uygulama mağazasında ve Huawei cihazlar için AppGallery uygulama mağazasında Eliptik Yazılım ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayınlanmaktadır. iOS işletim sistemli cihazlar için buraya, Android işletim sistemli cihazlar için buraya, Huawei AppGallery için buraya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz. Başka kaynaklardan ya da farklı yayıncılar tarafından paylaşılan uygulamaları dikkate almamanızı önemle hatırlatırız!

📌 BtcTurk | PRO mobil uygulamasına nasıl giriş yapılır?
📌 Varlıklarım,
📌 Al-sat ekranı özellikleri,
📌 Limit, stop alım ve satım emirleri,
📌 Bitcoin ve Türk Lirası yatırma-çekme işlemleri
📌 Güvenlik menüsünden, PIN kodu tanımlayabilir/değiştirebilir ve güvenli çıkış yapabilirsiniz.

BtcTurk | PRO uygulaması iOS Appstore, Google Play Store ve Huawei AppGallery'de. Hemen indirin!

📌 iOS Appstore'dan indir
📌 Google Play Store'dan indir
📌 Huawei AppGallery'den indir


BtcTurk | PRO mobil uygulamasının kullanımı konusunda tüm merak ettikleriniz bu yazıda!

UYGULAMAYA GİRİŞ

BtcTurk | PRO mobil uygulamasına üye girişi yapabilmek için BtcTurk hesabına sahip olmalısınız. Henüz BtcTurk'e üye değilseniz mobil uygulama üzerinden de üye olabilirsiniz.

“Giriş Yap” butonuna basarak BtcTurk’e kayıtlı olduğunuz e-posta adresi ve parola ile üye girişi yapabilirsiniz. Ardından 2 aşamalı doğruma kodunu girmeniz gerekiyor. SMS ile gönderilen veya Authenticator ile ürettiğiniz geçici kodu girdikten sonra uygulama, sizden bir parola belirlemenizi isteyecek. Bu parolayı başka platformlarda kullanmamanızı veya parola belirlerken BtcTurk'e özel bir parola tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Lütfen dikkat: E-posta adresi ve parolanızı girdikten sonra, size özel üretilmiş ve daha önceki girişlerinizde de gösterilen görselden farklı bir görsel görüyorsanız ya da herhangi bir güvenlik görseli görmüyorsanız, geçici kodunuzu kesinlikle girmeyiniz.

FİYATLAR

Uygulama parolanızı belirledikten sonra uygulamayı kullanmaya hazırsınız. Fiyatlar ekranında, BtcTurk | PRO'da işlem yapabileceğiniz tüm işlem çiftlerini görebilir, dilerseniz TRY, BTC ve USDT olarak filtreleyebilirsiniz. İşlem çiftinin başındaki yıldız simgesine tıklayarak, o işlem çiftini favorilerinize ekleyebilirsiniz. Böylece, sadece favorilerinize eklediğiniz işlem çiftlerini görüntüleyebilirsiniz.

Herhangi bir işlem çiftini seçtiğinizde, o işlem çifti ile ilgili fiyat grafiği, derinlik tablosu, en iyi alış / satış fiyatları, 24 saatlik en yüksek ve en düşük fiyatları ve 24 saatlik hacim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Al Sat butonları ile bu ekrandan hızlıca alım satım ekranına geçiş yapabilirsiniz.

VARLIKLARIM

Varlıklarım sekmesinde, sahip olduğunuz Türk Lirası, Bitcoin ve diğer kriptopara varlıklarının toplam değerini hem yaklaşık Türk Lirası hem de yaklaşık Bitcoin ve kriptopara değerinden karşılıklarını görebilirsiniz.

"Kullanılabilir" sekmesinden, emir verebileceğiniz serbest bakiyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

"YATIR-ÇEK" ve "AL-SAT" ekranlarına hızla geçiş yapmak için Türk Lirası ya da kriptoparalardan birinin üzerinde parmağınızı sola kaydırmanız yeterli.

AL-SAT

Bitcoin ve kriptopara alım satımı yapanlar için uygulamanın en önemli bölümü AL-SAT ekranı. AL-SAT ekranı, tıpkı BtcTurk | PRO'da olduğu gibi hızla işlem yapabilmeniz için tasarlandı.

Emir defterini, gerçekleşen son emirle oluşan güncel fiyatı ve derinlik tablosunu kolayca takip edebilirsiniz. Piyasa, Stop ve Limit emir verebilmek için ilgili sekmeye geçiş yapmanız ve kutuları doldurmanız yeterli. Fiyat alanlarını tek tek doldurmak istemiyorsanız, emir defterindeki herhangi bir satıra tıklayarak o satırdaki fiyatı ve adedi emir kutularına kopyalayabilirsiniz. Bakiyenizin belirli bir bölümü ile emir vermek isterseniz %25, %50, %75 veya %100 butonlarını kullanabilirsiniz.

Alış veya satış emrinizin onayladıktan sonra ekranın altındaki Açık Emirlerim bölümünden sadece işlem yaptığınız işlem çiftini veya tüm açık emirlerinizi görüntüleyebilir, emrin üzerinde sola kaydırarak emri iptal edebilirsiniz.

Son işlemler bölümünde, işlem çiftinde gerçekleşen son emirleri veya kendi emirlerinizi takip edebilirsiniz.

YATIR ÇEK

BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile Türk Lirası ve kriptopara yatırma çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Lirası yatırma talebi oluşturabilir veya kriptopara yatırmak için depozito adresini görüntüleyebilirsiniz. Kriptopara yatırma işlemi yaparken, lütfen yatırma alt limitlerinin altında transfer yapmadığınızdan emin olun.

Türk Lirası çekme işlemlerinizi, Türkiye'deki herhangi bir bankadan adınıza açılmış bir hesaba ait IBAN numarasını seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğer daha önce banka hesabı tanımladıysanız, bu hesapları kullanabilir veya yeni IBAN numarası ekleyebilirsiniz.

Kriptopara çekebilmek için çekim yapacağınız adresi tanımlamalısınız. Daha önce tanımladığınız adresleri kullanabilir veya yeni çekim adresi tanımlayabilirsiniz. Kriptopara çekim adresi tanımlarken 2 aşamalı doğrulama kodu girmeniz istenecektir.

HESAP

Hesap bölümünden, hesap bilgilerinizi, hesabınızın durumunu, kalan yatırma ve çekme limitlerinizi, hesabınızın onay durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Kayıtlı banka hesaplarınızı görebilir, silebilir veya adınızı açılmış herhangi bir banka hesabına ait bir IBAN numarası ekleyebilirsiniz.

Hesap ve kullanıcı hareketlerinizi filtreleri de kullanarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Aktif alarmlarınıza hesap bölümünden de ulaşabilir, alarmlarınızı silebilir ya da yeni alarm ekleyebilirsiniz.

BtcTurk'ün Para yatırma, para çekme, kripto yatırma, kripto çekme gibi hareket bilgilendirmelerinde iletişim için kullanacağı kanalları (SMS, E-Posta, Push Notification) Bildirim Tercihlerim menüsünden değiştirebilirsiniz.

Uygulamadan çıkmak, oturumunuzu sonlandırmak için Çıkış menüsüne de Hesap bölümünden ulaşabilirsiniz.

GÜVENLİK

BtcTurk hesabınızın şifresini Güvenlik menüsünden değiştirebilir, Pin Kodunuzu kaldırabilir veya yeni bir Pin Kodu belirleyebilirsiniz. Akıllı telefonunuza uygun Mobil Giriş Seçeneklerini (parmak izi, yüz tanıma) aktifleştirebilirsiniz. Cihaz Yönetimi'nde, BtcTurk hesabınıza giriş yaptığınız tüm cihazları takip edebilir, isterseniz diğer cihazlardaki aktif oturumları sonlandırabilirsiniz. Üye girişi yaparken size özel olarak üretilen güvenlik görselinizi kontrol edebilirsiniz.

BtcTurk | PRO uygulaması iOS Appstore, Google Play Store ve  Huawei AppGallery'de. Hemen indirin!

📌 iOS Appstore'dan indir
📌 Google Play Store'dan indir
📌 Huawei AppGallery'den indir