The Sandbox (SAND) Nedir? Nasıl Çalışır?

The Sandbox, blokzinciri tabanlı sanal dünya oyun platformudur. Oyunculara, Metaverse olarak adlandırılan sanal gerçeklik destekli oyun dünyasında, sanal yaşam deneyimi oluşturmak, oyun içi ürünler üretmek ve bu ürünlerden gelir elde etme olanağı sunar.

The Sandbox (SAND) Nasıl Çalışır?

Pixowl Mobil Oyun Stüdyoları tarafından 2011'de geliştirilen blokzinciri destekli sanal dünya oyun platformu, 29 Kasım 2021 tarihinde Alpha sürümü ile oyunculara sunulmuştur. Şu an için yalnızca Windows bilgisayarlar üzerinde 20 Aralık 2021 tarihine kadar denenebilecek oyun yakın zamanda daha fazla platform üzerinden erişilebilir olacak.

Metaverse olarak adlandırılan sanal dünyalardan biri olan The Sandbox dünyasına giriş yapabilmek için The Sandbox web arayüzüne Metamask cüzdanınız ile bağlandıktan sonra sanal dünya karakterinizi oluşturmalısınız. Ardından, bilgisayarınıza uygun istemciyi indirip hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Oyun içi ürünleri satın almak için The Sandbox NFT Marketplace'e (pazaryeri) The Sandbox websitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Oyun içi ürünler ya da sanal dünyada oyunlar üretmek ile ilgilenen kullanıcılar The Sandbox Game Maker uygulaması aracılığıyla kendi sanal dünya oyunlarını veya oyun içi ürünlerini oluşturabilirler.

The Sandbox (SAND) Nasıl Saklanır?

Blokzinciri destekli Metaverse (sanal dünya) oyun platformu The Sandbox'ın kriptopara varlığı SAND, Ethereum blokzincirinde üretilmiştir. ERC20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları SAND bakiyesini yönetmek için kullanılabilir.

The Sandbox oyun platformunda SAND ile oyun içi ürünler satın alabilmek için platforma Metamask cüzdanınız ile bağlanabilirsiniz.

The Sandbox (SAND) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile The Sandbox (SAND) alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk'e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek The Sandbox (SAND) alabilirsiniz.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat