SingularityNET (AGIX) Nedir? Nasıl Çalışır?

SingularityNET, merkeziyetsiz bir yapay zeka pazarı oluşturan platformdur. SingularityNET; Dr. Ben Goertzel, Simone Giacomelli ve Dr. David Hanson tarafından kurulmuştur. SingularityNET’in yerel jetonu AGIX’tir. Bu yazıda SingularityNET (AGIX) nedir, SingularityNET (AGIX) nasıl çalışır, SingularityNET (AGIX) nasıl alınır ve AGIX/TRY ve AGIX/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacağınız Başlıklar;

  • SingularityNET (AGIX) Nedir?
  • SingularityNET (AGIX) Nasıl Çalışır?
  • SingularityNET (AGIX) Nasıl Saklanır?
  • SingularityNET (AGIX) Nasıl Alıp Satılır?

SingularityNET (AGIX) Nedir? Nasıl Çalışır?

SingularityNET, bir yapay zeka pazar yeridir. SingularityNET platformu, kullanıcıların gelir elde etmesine olanak sağlar. SingularityNET ile geliştiriciler yapay zeka programı geliştirerek satışa sunabilir. Yapay zeka hizmetlerine ihtiyaç duyan kullanıcılar da sunulan programları satın alabilir.

SingularityNET platformunda, herhangi bir ödeme gerçekleştirmeden önce yapay zeka hizmetlerini kullanıp test etmek mümkündür. Herhangi bir yapay zeka hizmetine ihtiyaç duyan kullanıcılar, SingularityNET’in uzman topluluğuyla iletişime geçebilmektedir. Request for AI (RFAI) olarak adlandırılan portal aracılığıyla kullanıcılar, uzmanlara erişim sağlayabilmektedir.

SingularityNET, 2017 yılında Hollanda’da kurulmuştur. SingularityNET’in geliştiricileri arasında; Dr. Ben Goertzel, Simone Giacomelli ve Dr. David Hanson yer almaktadır. Projenin geliştirici ekibi, insana en yakın robot olduğu iddia edilen Sophia isimli yapay zeka robotunun da geliştirilmesine öncülük etmiştir.

SingularityNET’in yerel jetonu AGIX’tir. AGIX, Ethereum blokzinciri tabanlı, ERC-20 jetonudur. Kullanıcılar AGIX jetonunu kullanarak platformda yer alan yapay zeka hizmetlerini inceleyebilir, test edebilir ve satın alabilir. AGIX jetonu sahipleri, SingularityNET’in yönetişiminde söz hakkına sahip olabilmektedir. AGIX jetonu sahipleri, ağ üzerinde jetonlarını stake edebilmektedir.

AGIX jetonunun maksimum arzı 2,000,000,000 ile sınırlandırılmıştır.

ℹ️
SingularityNET’in web sitesine https://singularitynet.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

SingularityNET hakkındaki tüm teknik detaylara SingularityNET white paper’ından ulaşabilirsiniz.

SingularityNET (AGIX) Nasıl Saklanır?

AGIX, ERC-20 tabanlı bir jetondur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile AGIX bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

SingularityNET (AGIX) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile SingularityNET (AGIX) alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek SingularityNET (AGIX) alabilirsiniz.

📌
Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız. 

BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat