Shiba Inu (SHIB) BtcTurk | PRO'da listelendi

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 3,9 milyonu aşan kullanıcı sayısına ulaşan BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da Shiba Uni’yi (SHIB) listeliyor.

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran, Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, 7 gün 24 saat işlem yapma imkânı sağlıyor.

Dünya genelinde 3,9 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veren, kişiye özel tüm bilgi ve belgeleri şifreli olarak çoklu güvenlik katmanlı sunucularda muhafaza eden BtcTurk, kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerini platforma eklemeye devam ediyor. Bu doğrultuda BtcTurk, profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’ya Shiba Uni’yi (SHIB) listeliyor.

Shiba Uni (SHIB) ile BtcTurk | PRO web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden Türk Lirası (TRY) ve Tether (USDT) işlem çiftlerinde alım satım işlemi yapılabiliyor. BtcTurk | PRO'da SHIB için minimum yatırma limiti 10.000 SHIB olurken minimum çekme limiti 1.000.000  SHIB olarak uygulanıyor.

Shiba Uni (SHIB) hakkında:

Shiba Inu (SHIB), Ryoshi takma isimli anonim grup tarafından üretilen köpek temalı (meme) popüler internet ürünüdür. Projenin dijtal varlığı SHIB, Ethereum blokzincirinde oluşturulmuş bir ERC20 akıllı kontratıdır.

Shiba Uni (SHIB) ile BtcTurk | PRO’da listelenen kriptopara birimleri 35 oldu

BtcTurk | PRO’da yer alan kriptopara birimleri: Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Synthetix (SNX), Enjin (ENJ), Cosmos (ATOM), Polygon (MATIC), XRP (XRP), Ankr (ANKR), Cardano (ADA), Eos (EOS), Dogecoin (DOGE), Compound (COMP), Decentraland (MANA), Stellar (XLM), Neo (NEO), TRON (TRX), Tezos (XTZ), Polkadot (DOT), Avalanche (AVAX), Chiliz (CHZ), The Graph (GRT), OMG Network (OMG), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), Litecoin (LTC), Maker (MKR), Dash (DASH), Basic Attention Token (BAT), Filecoin (FIL), USD Coin (USDC), Solana (SOL), Stacks (STX), Axie Infinity (AXS)

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat