Polymath (POLY) Nedir? Nasıl Çalışır?

Polymath, blokzinciri üzerinde menkul kıymet varlıkları oluşturmaya ve yönetmeyi sağlayan teknolojik altyapıyı sunmaktadır. Polymath, menkul kıymetlerin dijitalleştirilebilmesi için Ethereum blokzincirinde ERC1400 akıllı kontratlarını geliştirmiştir. Polymath'ın Ethereum blokzinciri üzerinde sunduğu çözümle 200'den fazla menkul kıymet varlığı dijital olarak üretilmiştir.

PolyMath (POLY) Nasıl Çalışır?

Polymath tarafından geliştirilen ERC1400 akıllı kontratları, menkul kıymet varlıklarının dijitalleştirilebilmesi için geliştirilmiştir. Bu akıllı kontrat standardı, belge kontrolü ve bildirimleri, menkul kıymetler varlıklarının yetkilendirilmesi ve zorunlu transferlerini de içeren menkul kıymet kontrolleri ve yönetimi ile yatırımcıların sahiplik haklarının şeffaflığını geliştiren kısmi değiştirilebilme için genişletilebilir ve esnek bir standartlar seti olarak ST20 protokolünü oluşturur.

Menkul kıymet varlıklarının yönetimi, kontrolü ve diğer ihtiyaçlar için geliştirilen Polymesh blokzinciri üzerinde menkul kıymet oluşturabilmek için Polymath web sitesinde sunulan Tokenstudio uygulaması kullanılmaktadır. Polymath üzerinde menkul kıymet varlığı oluşturmak için tokenstudio.polymath.network adresini ziyaret edebilir, Polymesh blokzinciri üzerinde menkul kıymet oluşturabilirsiniz.

Polymesh blokzinciri, menkul kıymetler için varlıkların nasıl dağıtılacağı, hangi şartları taşıyacağı, pay sahipleri için kimlik doğrulama işlemleri, sahiplik kriterleri gibi pek çok seçenek sunmaktadır.

Polymath (POLY) Nasıl Saklanır?

Ethereum blokzinciri üzerinde üretilen POLY, ERC20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanlarında saklanabilmektedir.

Polymesh blokzincirinde üretilen POLYX varlıkları için Polymesh Wallet'ı tercih edebilir, Poly Bridge isimli köprüyü kullanarak Ethereum blokzincirindeki POLY varlıklarını Polymesh blokzincirine taşıyabilirsiniz.

Polymath (POLY) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Polymath (POLY) alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk'e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek Polymath (POLY) alabilirsiniz.

Polymath (POLY) Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey: 10 Soruda Polymath (POLY)

BtcTurk YouTube kanalında yayınlanan, BtcTurk İş Geliştirme Direktörü Salim Karaman'ın sunduğu 10 Soruda Kriptoparalar adlı programın Polymath (POLY) bölümünü izleyebilirsiniz.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat