Holo (HOT) Nedir? Nasıl Çalışır?

Holo (HOT), Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından geliştirilmiştir. Holo, Holochain kullanılarak oluşturulmuş eşler arası dağıtık bir platformdur. Holo (HOT), merkeziyetsiz uygulamalar geliştirmek için blokzinciri teknolojisine duyulan ihtiyacın ortadan kalkmasını sağlar. Holo’nun yerel jetonu HOT’tur. Bu yazıda Holo (HOT) nedir, Holo (HOT) nasıl çalışır, Holo (HOT) nasıl alınır ve HOT/TRY ve HOT/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacağınız Başlıklar;

  • Holo (HOT) Nedir?
  • Holo (HOT) Nasıl Çalışır?
  • Holo (HOT) Nasıl Saklanır?
  • Holo (HOT) Nasıl Alıp Satılır?

Holo (HOT) Nedir? Nasıl Çalışır?

Holo (HOT), merkeziyetsiz uygulamaların oluşturulmasında blokzinciri teknolojisi kullanımının yerine Holochain kullanılmasını sağlar. Proje, merkeziyetsiz uygulamaların daha kolay erişilebileceği bir pazar yeri kurmayı amaçlar. Holo, merkeziyetsiz uygulamalarla kullanıcılar arasında bir köprü olmayı hedefler. Holo ağı, Holochain ile oluşturulan merkeziyetsiz uygulamalar için depolama ve işlem gücü sağlayan sunucular ile çalışmaktadır.

Holochain platformunda, merkeziyetsiz uygulamalar geliştiren kullanıcılar kendi projelerini oluşturabilmektedir. Holochain ağı içerisinde kullanılan para birimi Holo Fuel olarak adlandırılmıştır. Holo Fuel, Holochain ağının gelişmesi ve büyümesi için ihtiyaç duyulan maliyet giderlerinin karşılanması amacıyla kullanılmaktadır.

Holo ağının yerel jetonu HOT’tur. HOT, Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturulmuştur ve ERC-20 standartı ile çalışmaktadır.

HOT’un toplam arzı 177,619,433,541 adet ile sınırlandırılmıştır.

Holo (HOT) Nasıl Saklanır?

Merkeziyetsiz uygulamalar için blokzinciri teknolojisine alternatif kullanım sağlayan Holo'nun yerel jetonu, ERC-20 tabanlı HOT'tur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile HOT bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Holo (HOT) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Holo (HOT) alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Holo (HOT) alabilirsiniz.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat