Filenin Sultanları, Voleybol Milletler Ligi Karşılaşmalarına Başlıyor

BtcTurk’ün sponsorluğunu üstlendiği A Milli Kadın Voleybol Takımı, 31 Mayıs – 4 Haziran 2023 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Voleybol Milletler Ligi’nde mücadele edecek. Milletler Ligi’nin bu ilk aşamasında Filenin Sultanları, 4 karşılaşma gerçekleştirecek. Güney Kore, Sırbistan, İtalya ve ABD ile yapılacak maçlar için BtcTurk, kullanıcılarıyla maç bileti paylaşacak.

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenen Voleybol Miletler Ligi’nin ilk haftası (VNL) Antalya’da başlıyor. A Milli Kadın Voleybol Takımı, Antalya’daki karşılaşmalardan sonra Milletler Ligi’nin ikinci haftasında 14-18 Haziran tarihleri arasında Hong Kong’ta, üçüncü haftasında da 28 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında Bangkok’ta mücadele edecek. 2023 FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri ise 12-16 Temmuz 2023 tarihlerinde ABD’nin ev sahipliğinde Arlington şehrinde düzenlenecek.

BtcTurk’ün Türk sporunun en büyük paydaşlarından biri olarak ‘Yeni Neslin Yanındayız’ mottosuyla sponsorluğunu üstlendiği A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2018 yılından bu yana Voleybol Milletler Ligi adıyla düzenlenen organizasyonda; 2018’de ikincilik, 2019 ve 2022’de dördüncülük, 2021 yılında da üçüncülük elde etmişti. Milli Takım, bu yılki Milletler Ligi’nin ilk haftasına Güney Kore, Sırbistan, İtalya ve ABD ile mücadele ederek başlayacak.

BtcTurk’ten voleybol meraklılarına iki kişilik 15 bilet

BtcTurk, bu mücadelelere canlı olarak tanıklık etmek isteyen kullanıcılarına sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek yarışma ile maç bileti armağan edecek. BtcTurk’ün Instagram’daki yarışma postunun altına arkadaşını etiketleyen kullanıcılar, iki kişilik toplam 10 biletten birini kazanma imkânı bulabilecek. Twitter’da ise voleybol odaklı sorulara doğru cevap veren ilk 5 kullanıcı 2 kişilik bilet kazanabilecek. Detaylar ve koşullar, turnuva boyunca BtcTurk’ün sosyal medya sayfalarında paylaşılacak.

Antalya’daki maç tarihleri şöyle:

  • Türkiye-Güney Kore / 31 Mayıs
  • Türkiye-Sırbistan / 1 Haziran
  • Türkiye-İtalya / 3 Haziran
  • Türkiye-ABD / 4 Haziran
BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat