Fetch.ai (FET) Nedir? Nasıl Çalışır?

Fetch.ai (FET), blokzincirleri için yapay zeka odaklı bir projedir. Merkezi olmayan dijital ekonomiye, yapay zeka destekli akıllı altyapı sağlayan, genel erişime açık, merkeziyetsiz makine öğrenme ağıdır. Şeylerin İnterneti (Internet of Things) olarak adlandırılan, cihazların birbirleri arasında iletişim kurabilmesine olanak sağlayan yapay zeka teknolojisi ile blokzinciri temelli algoritmaları birbirine bağlayarak makine öğrenmesini geliştirmeyi amaçlar.

Fetch.ai (FET) Nasıl Çalışır?

Cambridge'de kurulu bir yapay zeka laboratuvarı olan Fetch.ai, dağıtık defter teknolojisini kullanan ve dünya genelindeki herhangi bir veri için güvenli paylaşım, bağlantı ve transfer imkanı sunmak için çalışmaktadır. Açık kaynaklı Fetch.ai ağı, herkese açıktır ve ekonomi dünyasının ihtiyaç duyduğu karmaşık koordinasyon gerektiren görevleri gerçekleştirmek için dünya çapında güvenli veri setine dayanan yapay zekaya erişim hakkı sunar.

Ağa bağlı yapay zeka temelli yazılımlar, sahipleri adına hareket ederler. Bu otonom yazılımlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar için farklı ekosistemler arasında en iyi servisi sunmak için çalışırlar. Yapay zekanın gücü ile finansal hizmetleri geliştirmek, uçtan uca ürün nakliye hizmetlerini iyileştirmek, akıllı şehirler oluşturmak mümkündür.

Fetch.ai (FET) Nasıl Saklanır?

Fetch.ai ağının kriptopara varlığı FET, Ethereum blokzinciri üzerinde üretilmiş bir akıllı kontrattır. ERC20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile FET bakiyenizi yönetebilirsiniz. Fetch.ai DeFi Agents uygulamasını kullanmak için tarayıcı tabanlı Metamask cüzdanını tercih edebilirsiniz.

Fetch.ai (FET) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile Fetch.ai (FET)alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk'e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek Fetch.ai (FET) alabilirsiniz.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat