Düşük Bakiyeli Kriptoparalarınızı Türk Lirası'na Dönüştürün

BtcTurk | PRO'da listelenen kriptoparaları yalnızca Türk Lirası değil aynı zamanda Tether (USDT) ve Bitcoin karşılığında da alıp satabilirsiniz. Ancak kimi zaman hesabınızda kalan kriptopara varlıklarının toplam değeri emir alt limitlerinin altında kalabilmektedir. Emir alt limitlerinin altında kalan kriptopara bakiyelerinizi Türk Lirası'na çevirmenize olanak sağlayan Dönüştür özelliğinin detaylarını bu yazımızda derledik.

💡 Emir alt limitlerini Limitler ve Kurallar sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Minimum emir tutarları altında kalan kriptopara bakiyelerinizi Dönüştür ekranından kolayca Türk Lirası'na çevirebilirsiniz. Hesap > Dönüştür menüsüne girdikten sonra, dönüştürme işlemine uygun kriptopara varlıklarınızı görüntüleyebilir, istediğiniz varlıkları Türk Lirası'na dönüştürebilirsiniz.

Dönüştür ekranında listelenen kriptopara varlıklarınız arasından Türk Lirası'na çevirmek istediğiniz varlığın karşısındaki Dönüştür butonuna bastıktan sonra işleminizi kontrol edin ve onaylayın. Minimum emir tutarı altında kalan kriptopara bakiyeniz piyasa fiyatından satılarak Türk Lirası bakiyenize eklenecektir.

  • Düşük bakiyeleri Türk Lirasına dönüştürme özelliğini her kriptopara için 24 saatte 1 kez kullanabilirsiniz.

BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲  Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat