BtcTurk’ten toplam 60 bin TL ödüllü yarışma

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, Mayıs – Ağustos ayları arasında 3 seriden oluşan ve toplam 60 bin TL ödüllü video yarışması hayata geçiriyor.

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, 750 kişilik ekibiyle 3,5 milyonu aşkın kullanıcıya ulaşan BtcTurk, 3 ay devam edecek yeni bir yarışma başlatıyor.

Mayıs – Ağustos ayları arasında 3 seriden oluşacak ve toplam 60 bin TL ödülün verileceği yarışma kapsamında; BtcTurk’ün profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’yu en iyi anlatanlar ödülleri alacak.

Bu doğrultuda, her bir seride BtcTurk | PRO uygulaması ve web sitesi ile ilgili verilen konu başlıklarını en iyi anlatan videoyu çekerek kendi Youtube kanalında #BtcTurkProRehber hashtag'i ile paylaşan ve en çok beğeni alan ilk 10 arasından jüri tarafından belirlenecek 1 kişi 20 bin TL kazanacak. En temel değerlendirme kriteri ise konu başlıklarının teknik olarak en doğru ve anlaşılır şekilde anlatılması olacak.

İlk yarışma 5 Mayıs’ta başlıyor

5 Mayıs - 5 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek ilk yarışmanın konu başlıkları şöyle:

· BtcTurk | PRO’ ya nasıl üye olunur?

· Nasıl kriptopara yatırılır ve çekilir?

· Nasıl TL yatırılır ve çekilir?

Yarışma koşullarına https://www.btcturk.com/bilgi-platformu/btcturk-proyu-video-ile-anlat-sosyal-medya-yarismasi-katilim-kosullari/ linkinden erişilebilir.

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat