Blur (BLUR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Blur, NFT market yeri sunan merkeziyetsiz bir platformdur. Blur, Pacman takma isimli bir kullanıcı tarafından kurulmuştur. Blur’un yerel jetonu BLUR’dur. Bu yazıda Blur (BLUR) nedir, Blur (BLUR) nasıl çalışır, Blur (BLUR) nasıl alınır ve BLUR/TRY ve BLUR/USDT işlem çiftlerinde nasıl işlem yapılır sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

Bu Yazıda Okuyacağınız Başlıklar;

  • Blur (BLUR) Nedir?
  • Blur (BLUR) Nasıl Çalışır?
  • Blur (BLUR) Nasıl Saklanır?
  • Blur (BLUR) Nasıl Alıp Satılır?

Blur (BLUR) Nedir? Nasıl Çalışır?

Blur, NFT market yeri sunan merkeziyetsiz bir platformdur. Blur platformu, telif hakları konusunda içerik üreticilerini koruyan bir yapıda olduğunu iddia etmektedir. Telif ücreti ödeyen kullanıcılar, BLUR jetonu kazanabilmektedir.

Blur, 2022 ylında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuştur. Blur projesini hayata geçiren kişiler, sadece takma isimler ile bilinmektedir. Blur, Pacman takma isimli bir kullanıcı tarafından geliştirilmiştir.

Blur’un yerel jetonu BLUR’dur. BLUR, Ethereum tabanlı ERC-20 jetonudur. BLUR, Blur platformunun yönetişiminde kullanılır. BLUR jetonu sahipleri; ağ üzerinde yaşanacak değişikliklerde, ağ üzerindeki geliştirmelerde yapılacak olan oylamalarda söz hakkına sahiplerdir. Blur platformundaki telif ücretleri, BLUR jetonu ile de ödenebilmektedir.

BLUR’un toplam arzı 3,000,000,000 adet ile sınırlandırılmıştır.

ℹ️
Blur'un web sitesine https://blur.io/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Blur hakkındaki tüm teknik detaylara Blur white paper'ından ulaşabilirsiniz.

Blur (BLUR) Nasıl Saklanır?

BLUR, ERC-20 tabanlı bir jetondur. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile BLUR bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

Blur (BLUR) Nasıl Alıp Satılır?

Türk lirası ve Tether ile Blur (BLUR) alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk’e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk lirası göndererek Blur (BLUR) alabilirsiniz.

📌
Kullanıcılarımızın risk yönetim ilkeleri kapsamında gerekli inceleme ve araştırmayı gerçekleştirerek, kendi risk-getiri seviyelerine uygun şekilde işlem yapmalarını hatırlatırız. 

BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat