Bitcoin Başlangıç Bloku’nun 12. yıl Dönümüne Özel Kutlama

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk | PRO, Bitcoin'in Başlangıç Bloku'nun (Genesis Block) 12. yılını yarışmalarla kutladı.

Türkiye kriptopara pazarına sunduğu katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile hem kullanıcısına hem de Türkiye’nin dijital ekonomisine büyük katkılar sunan BtcTurk | PRO, 3 Ocak 2009'da oluşturulan ilk blok Bitcoin'in (Genesis Block) 12. yıl dönümünü Twitter'da "#Bitcoin12yaşında" hashtag’i ile kutlarken bugüne özel yarışmalar düzenledi. Bitcoin’in doğum gününü 1.5 milyondan fazla kullanıcısı ile birlikte kutlayan BtcTurk | PRO yaptığı yarışmalarla kullanıcılarını sevindirdi.

BtcTurk | PRO'nun, 03, 04 ve 05 Ocak 2021 tarihlerinde btcturkprotr ve btcturkpro twitter hesaplarında yaptığı yarışmalara toplamda 850 kişi katıldı. Bu hashtag ile yapılan paylaşımlar Twitter’da 34.7 milyon kişi tarafından görüntülendi ve hashtag 5.600 kez kullanıldı. Yarışmalarda 12 kişiye ise BtcTurk | PRO logolu Ledger Nano X hediye edilirken #Bitcoin12Yaşında hashtag’ine bağlı tweetlerin görüntülenmesi 1.5 milyon olarak gerçekleşti.

BtcTurk CEO'su Özgür Güneri: "BtcTurk | PRO markası olarak, Bitcoin'in Başlangıç Bloku'nun 12. yıl dönümü olan 3 Ocak gününü tümüyle sahiplenmek amacıyla sosyal medyayı aktif bir şekilde kullandık ve önemli bir kampanyaya imza attık. Sponsorlu hashtag çalışmasının yanı sıra kullanıcılarımıza yarışmalar vasıtasıyla hediyeler verdik. Bu çalışmadaki esas amacımız, 3 Ocak gününe özel olarak hazırladığımız "21 Milyona Giden Yol" videomuzu Twitter gündeminin 1. sırasından herkesle paylaşmak, #Bitcoin12Yaşında hashtagi altında tüm kullanıcılarımız ile birlikte bugünü kutlamak ve en önemlisi Bitcoin’in doğum gününden herkesin haberdar olmasını sağlayarak etkileşim yaratmak."

BtcTurk'ün "Bitcoin 12 Yaşında!" filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak web sitesi ve mobil uygulama ile profesyonelce Bitcoin ve kriptopara alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama mağazanızdan ücretsiz indirin:

📲 iOS App Store
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat