ApeCoin (APE) Nedir? Nasıl Çalışır?

APE, Yuga Labs’ın Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan, merkezi olmayan bir projedir. Bored Ape Yacht Club, Ethereum blokzinciri üzerinde inşa edilmiş bir NFT koleksiyonudur. APE, APE Vakfı tarafından desteklenmektedir.

ApeCoin (APE) Nasıl Çalışır?

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin topluluk yapısını güçlendiren fayda jetonudur. APE, Ethereum blokzinciri üzerinde yaratılmıştır. ERC-20 tabanlı bir jetondur. ApeCoin’in madenciliği yapılmamaktadır. APE’nin toplam arzı 1 milyar olarak belirlenmiştir.

APE, Bored Yacht Club’ün yönetişim amaçlarına hizmet etmektedir. ApeCoin sahipleri, DAO’da söz sahibi olmaktadır. ApeCoin sahipleri, sistem içerisinde yer alan ve erişilemeyen ürün, oyun, etkinlik gibi özel haklara sahip olur.

ApeCoin (APE) Nasıl Saklanır?

Merkezi olmayan fayda jetonu ApeCoin, Ethereum blokzincirinde üretilmiştir. ERC-20 tabanlı Ethereum varlıklarını destekleyen masaüstü, mobil ve donanım cüzdanları ile APE bakiyelerinizi yönetebilirsiniz.

ApeCoin (APE) Nasıl Alıp Satılır?

Türk Lirası ve Tether ile ApeCoin alıp satmak için BtcTurk | PRO web sitesi veya BtcTurk | PRO mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. BtcTurk'e üye değilseniz, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan hemen üye olabilir, anlaşmalı 7 banka ile 7/24 Türk Lirası göndererek ApeCoin (APE) alabilirsiniz.


BtcTurk | PRO'ya üye olarak Bitcoin ve kriptoparaları profesyonelce alıp satabilirsiniz.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

📲 iOS Appstore
📲 Android Google Play
📲 Huawei AppGallery

BtcTurk Mobil Kolayca Bitcoin Al Sat